Czym zajmuje się hafciarnia?

Jakie usługi świadczy nowoczesna, cyfrowa hafciarnia? Warszawa jest miejscem, gdzie możesz odkryć nowy wymiar hafciarstwa z pracownią ZOKO haft. To pracownia wielozadaniowa, w której możesz zrealizować każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt! Czym zajmuje się hafciarnia? Poznaj odpowiedzi!

Hafciarnia: pracownia naszywek i nie tylko

W hafciarni ZOKO powstają nietuzinkowe naszywki, przygotowywane według indywidualnych projektów. Możesz tu zamówić zarówno naszywki termiczne, jak i klasyczne naszywki na rzep lub do samodzielnego przyszycia. To ozdoby, które bardzo stylowo wyglądają na rękawach koszuli, marynarek, kurtek, a także na torbach, plecakach, piórnikach. Kultowe naszywki zamówisz w hafciarni w każdej ilości, według Twoich indywidualnych potrzeb.

Hafciarnia, dysponująca zaawansowanym zapleczem technicznym, zajmuje się też obróbką projektów graficznych naszywek, które finalnie powstają jako wyrób haftowany albo w wyniku połączenia metody sublimacji i haftu (druga spośród wymienionych technik dotyczy naszywek z wieloma detalami). Oczywiście na tym nie kończy się wachlarz możliwości cyfrowej hafciarni! Co jeszcze możesz jej zlecić? Oto kilka inspiracji.

Koszulki, bezrękawniki i kubki z cyfrowej hafciarni

Hafciarnia cyfrowa to miejsce, w którym zamówisz też wiele innych produktów codziennego użytku, na przykład: eleganckie T-shirty oraz koszulki z nadrukiem lub haftowaną naszywką, bluzy, polary, polo lub mundurki harcerskie. Pracownia haftu cyfrowego wykona również indywidualnie odzież reklamową, odzież sportową lub elementy graficzne (logo, emblematy) na tekstyliach firmowych oraz hotelowych, ręcznikach, szlafrokach, pościeli czy narzutach.

Kolejną usługą, którą świadczy cyfrowa hafciarnia, taka jak ZOKO haft, to wysokiej jakości nadruki na kubkach oraz komputerowe hafty na wykrojach. Jeśli więc szukasz wyrafinowanego upominku lub planujesz akcję promocyjną i szukasz niebanalnych gadżetów, hafciarnia cyfrowa w 100% odpowie Twoim potrzebom.

Możesz również polubić…