Jak modnie ubrać niemowlaka?

Modny ubiór od najmłodszych lat to dla wielu rodziców bardzo istotna kwestia dotycząca ich dzieci. Nic w tym dziwnego – jak Cię widzą, tak Cię piszą! Dlatego właśnie warto pomyśleć o tym, by już niemowlaki ubierać z europejską klasą i wdziękiem. Dzięki temu uda się nauczyć dziecko miłości do ponadczasowych fasonów i wyrobić w nim dobry, klasyczny gust.

Jakie cechy ubranek dla niemowląt liczą się najbardziej?

Niemowlęta przebiera się często, i to w pozycji leżącej, dlatego jedną z ważniejszych cech takich ubranek jest to, aby wygodnie się je nakładało i zdejmowało. Pomagają w tym wszelkiego rodzaju napy, rzepy i sznureczki, umieszczone w strategicznych miejscach najczęściej zakładanych ubranek. W przypadku maluchów bardzo istotne jest, aby do ubranek wykorzystywano wyłącznie miękkie, nie powodujące dyskomfortu, drapania czy obcierania elementy. Dzięki temu rodzic ma pewność, że ubranko jest nie tylko przyjemne w dotyku i ciepłe, ale również bezpieczne dla jego malucha. Nie mniej istotny jest fason czy wzornictwo i kolorystyka ubranek. Choć niemowlęta we wszystkim wyglądają uroczo, wielu rodziców ma bardzo ścisłe preferencje jeśli chodzi o kolorystykę – na przykład nie przepadają za zbyt jaskrawymi kolorami lub tworzących wyraźne podziały na płeć, czyli różem i błękitem. Choć same te kolory są oczywiście piękne i akceptowalne, to coraz więcej osób skłania się ku barwom bardziej neutralnym – granatowej, brązowej, beżowej czy innym.

Jakie ubranka warto wybrać?

Jacadi to markowa odzież dziecięca francuskiej marki, która przystosowana jest do najwyższych wymogów odbiorców. Obfituje przede wszystkim w klasyczne, proste kroje – urocze kardigany, dzianinowe body, śpioszki, niezwykle ciepłe kombinezony zimowe i wiele innych elementów garderoby. Wszystko to w bardzo przyjaznym dla dziecka wzornictwie i kolorystyce. Dzięki temu te ubranka są modne nie przez jeden sezon, lecz przez wiele kolejnych lat! Oczywiście dziecko zdąży z nich wyrosnąć w krótkim czasie, ale dzięki ponadczasowemu wzornictwu takie ubranka z powodzeniem będzie można wykorzystać u kolejnych dzieci lub oddać bliskim osobom. Bo poza modnym wyglądem ubranka Jacadi charakteryzują się też dużą wytrzymałością – nawet po wielu praniach zgodnych z zaleceniami wciąż wyglądają jak nowe.

Możesz również polubić…