Szanowni Państwo,
Aktualnie nie prowadzimy naboru do nowych grup w Ośrodku do odwołania. O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.
Pozostajemy tylko pod kontaktem mailowym. Pozdrawiamy

O naszym ośrodku

Prywatny Ośrodek Terapii w Janowcu to miejsce stworzone przez profesjonalny i wykwalifikowany zespół ludzi, mających bogate doświadczenie praktyczne oraz umiejętności niezbędne w pracy z osobami uzależnionymi. Jeśli potrzebujesz kompleksowej i wszechstronnej pomocy w przezwyciężaniu problemów związanych m.in. z nadużywaniem alkoholu, narkotyków, środków psychoaktywnych, dopalaczy, leków lub hazardu jesteśmy właśnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami i zapoznaj bliżej z nasza ofertą.

694 332 531 lub 602 670 520
terapia.biuro@gmail.com

Położenie

Nasz Ośrodek położony jest w malowniczej miejscowości Janowiec (województwo lubelskie) – miejscu magicznym i urokliwym, znajdującym się na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, Małopolskiego Przełomu Wisły oraz w obrębie słynnego trójkąta turystycznego Puławy – Kazimierz Dolny – Nałęczów.

Znajdujemy się tuż obok Kazimierza Dolnego (na przeciwległym brzegu Wisły),
u podnóża ruin janowieckiego zamku!

Niezwykłość tego miejsca, pełnego historycznych zakątków, legend i zabytków w połączeniu z przepiękną przyrodą, urzekającymi widokami i licznymi walorami Doliny Wisły czyni go idealnym do wyciszenia się, refleksji i pracy nad sobą.

Lokalizacja Ośrodka zapewnia łatwość i dogodny dojazd z każdego miejsca kraju – znajdujemy się w odległości 10 km od Puław, naprzeciw Kazimierza Dolnego, 50 km od Lublina, w bliskiej odległości strategicznych dróg krajowych.

Położenie Ośrodka zapewnia maksimum dyskrecji, komfortu i bezpieczeństwa, co dodatkowo sprzyja i motywuje do działania i pokonywania własnych problemów. Do Państwa dyspozycji oddajemy atrakcyjny Ośrodek z pełni wyposażoną, nowoczesną kuchnią, jadalnią oraz salonem, przestronnym miejscem do prowadzenia terapii grupowej oraz spotkań indywidualnych. II piętro budynku zajmują komfortowe i przytulnie urządzone pokoje (2, 3 i 4-osobowe) oraz nowoczesne łazienki. Możliwość współdzielenia pokoju pomaga budować nowe relacje społeczne, uczy respektowania zasad życia w grupie stąd ważne, aby osoba podczas terapii nie pozostawała sama. Dodatkowo na terenie Ośrodka znajdują się dwa przestronne tarasy, ogromny ogród, staw, dużo zieleni, co nie tylko pomaga się wyciszyć, ale daje również możliwość prowadzenia innowacyjnych i ciekawych zajęć terapeutycznych na świeżym powietrzu. Teren Ośrodka jest ogrodzony, sam budynek dysponuje dwoma niezależnymi wejściami, własnym, dużym parkingiem by zwiększyć poczucie intymności i zapewnić maksimum komfortu podczas pobytu.

Chcemy udostępnić Państwu miejsce wyjątkowe, spokojne, urokliwe i bezpieczne, które będzie inspirowało do zmian i dodatkowo motywowało do pracy nad własnymi słabościami i problemami. Pokonywanie trudności jest łatwiejsze i skuteczniejsze, jeśli przyjazne otoczenie zapewnia nam relaks, komfort i wyciszenie.

Atuty Prywatnego Ośrodka Terapii w Janowcu:

 • Kompleksowa, szeroka oferta obejmująca terapię różnych uzależnień, także skorelowanych, w formie stacjonarnej lub dochodzącej, grupowej i indywidualnej
 • Profesjonalna, kompetentna i doświadczona kadra realizująca swoją pracę z oddaniem i zaangażowaniem
 • Dostosowanie wsparcia bezpośrednio do Twoich potrzeb i możliwości, elastyczne dopasowanie programu do oczekiwań
 • Wykorzystywanie urozmaiconych form pracy i metod aktywizujących podczas terapii w tym: nowoczesnych technologii, pracy indywidualnej, pracy z grupą, zajęć fizycznych, sportowych, psycho- edukacyjnych, treningów praktycznych, ćwiczeń, zajęć tradycyjnych wewnątrz budynku, ale też terapii prowadzonej na zewnątrz, na świeżym powietrzu (na tarasie, w ogrodzie) – przy sprzyjających warunkach atmosferycznych
 • Całodobowa możliwość kontaktu z kadrą, bezpłatne konsultacje telefoniczne i mailowe, możliwość utrzymania kontaktu po zakończonym pobycie
 • Fantastyczna lokalizacja Ośrodka – atrakcyjna, spokojna i malownicza okolica, gwarantująca relaks i wyciszenie,
 • Komfortowe warunki pobytu – nowocześnie urządzone, w pełni wyposażone, przestronne wnętrza, możliwość skorzystania z ogrodu ze stawem i infrastrukturą rekreacją, gwarancja smacznych i pełnowartościowych posiłków, miła, rodzinna atmosfera, możliwość dodatkowo masażu relaksacyjnego, rozluźniającego, uczestnictwa w zajęciach jogi i medytacji, wyjścia na basen i saunę
 • Dostęp do różnorodnych, alternatywnych form spędzania wolnego czasu: sportowych, turystycznych, rekreacyjnych itp.

Zapewniamy:

 • Udział w terapii grupowej i indywidualnej prowadzonej przez profesjonalną, fachową i doświadczoną kadrę
 • Indywidualne podjecie i realizowanie dostosowanego do potrzeb i oczekiwań planu działania
 • Całkowitą anonimowość i intymność – nie wymagamy skierowania, nie współpracujemy z NFZ, w celu zgłoszenia się wystarczy Twoja chęć zmiany i gotowość do rozpoczęcia nowego, innego, lepszego życia!!!
 • Komfortowe, bezpieczne oraz dyskretne warunki pobytu
 • Kompleksowe wsparcie – rozpoczniemy od rozmowy w celu ustalenia Twojego stanu zdrowia i kondycji psychiczno – fizycznej, określimy Twoje potrzeby i problemy (w razie konieczności współpracujemy z zespołem medycznym przygotowanym do prowadzenia odtrucia organizmu przed przystąpieniem do właściwej terapii – dla osób kontynuujących wsparcie w formie terapii odtrucie jest bezpłatne), opracujemy plan działania i przystąpimy do intensywnej, wspólnej pracy nad pokonaniem Twoich problemów!
 • Kontakt z terapeutami i kadrą medyczną podczas całego pobytu byś czuł się u nas pewnie i bezpiecznie!
 • Terapię wykorzystującą nowoczesne, innowacyjne metody i techniki pracy – u nas nie ma mowy o nudnych wykładach i prezentacjach, w czasie, których aktywny jest głównie prowadzący. Realizując autorski program opracowany przez zespół fachowców opieramy się na metodach aktywizacyjnych, warsztatowych, angażujących Cię do działania i prowokujących do refleksji. Ty jesteś najważniejszy podczas terapii!!! To Twoje oczekiwania, potrzeby, trudności i problemy będą ukierunkowywać przebieg i tempo zajęć, ponieważ jesteśmy po to, aby maksymalnie skutecznie pomóc je przezwyciężyć! Wspólnie będziemy pracować nad odbudową relacji społecznych, Twoją motywacją, emocjami, nastawieniem i uświadomieniem własnych możliwości i potencjału!
 • Wybierając się do naszego Ośrodka pamiętaj o zabraniu ze sobą potrzebnych rzeczy:
  1. Dowodu tożsamości
  2. Leków, które aktualnie przyjmujesz oraz ewentualnie dokumentację medyczną zdiagnozowanych chorób
  3. Ubrań odpowiednich do pory roku (pamiętaj o stroju sportowym i miękkim obuwiu)
  4. Środków higieny osobistej
  5. Dowodu wpłaty (ewentualnie wpłata gotówką w dniu przyjęcia do Ośrodka)

W przypadku niestawienia się pacjenta w Ośrodku w ustalonym terminie po dokonaniu przedpłaty za zarezerwowanie miejsca opłata ta nie jest zwracana pacjentowi.

 

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij