Szanowni Państwo,
Aktualnie nie prowadzimy naboru do nowych grup w Ośrodku do odwołania. O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.
Pozostajemy tylko pod kontaktem mailowym. Pozdrawiamy

Opinie

Przyjechałam do Janowca do ośrodka do Magdy i Sebastiana z drugiego końca Polski, bo wstydziłam się leczyć w swoim środowisku. Ja – kobieta na stanowisku, wykształcona i ma problemy z alkoholem? Może to śmieszne, ale najbardziej bałam się i wstydziłam opinii ludzi. Choć pewnie większość z nich doskonale wiedziała, że jestem alkoholiczką… tego nie da się ukryć. Tylko sama długo się do swojego alkoholizmu nie potrafiłam przyznać. Ale prawda jest taka ze jestem alkoholiczką. Na szczęście trafiłam do Janowca. Chciałam się tu ukryć a dostałam nowe życie! Bo są tu wspaniali terapeuci z wiedzą, umiejętnościami i podejściem do człowieka. Nie byłam jednym z wielu pacjentów, uzależnioną, tylko Agatą. Dostałam od was mnóstwo wsparcia i życzliwości. Tego się nie zapomina. Piękne miejsce i cudowni ludzie! Dziękuje wam, że odzyskałam siebie. Dziękuję za terapię, rozmowy z wami, warsztaty, wspólne jedzenie, dyskusje i atmosferę do której będę tęsknić. Czekajcie na odwiedziny znad morza! Pozdrawiam was!

Agata

Dziękuje wam za pomoc mojemu synowi – był uzależniony od dopalaczy. Daliście jemu i mi dużo troski i pomocy. Serdecznie pozdrawiam was wszystkich i życzę wam dalszych sukcesów!

Janina

Na początku jak trafiłem do ośrodka do Janowca byłem bardzo zrezygnowany i nerwowy. Nie dawałem sobie większych szans na wytrwanie w terapii bo do tej pory wszystko zawalałem i nic mi się nie udawało. Piłem od tak dawna, ze nie pamiętałem jak się żyło na trzeźwo, piłem jak miałem problemy i kłopoty i jak była jakaś okazja do świętowania. Czyli powód zawsze się znajdowało. Jak pomyślałem ze mam wytrwać bez alkoholu w ośrodku a potem przecież też i w normalnym życiu to nie wierzyłem że sie uda. Te 6 tygodni w Ośrodku to była dla mnie wtedy ciężką i długa abstynencja. Jak się pije całe życie to nie ma się nadziei na inne życie. Ja tez taki byłem. W ośrodku udało mi się być na całej terapii do końca. Miałem kryzysy i nerwy. Ale bardzo pomogli mi ludzie z grupy i terapeutki bo wiedziały dobrze co przechodzimy. Trafiłem na super grupę. Wspieraliśmy się razem i do dziś mam z niektórymi ludźmi kontakt. Pozdrawiam was wszystkich! W ośrodku są naprawdę dobrzy specjaliści. Pomogli mi wiec pomogą każdemu! Warunki pobytu tez są bardzo dobre i naprawdę polecam to miejsce wszystkim na terapię!

Waldek

Kochani!

Dziękuje wam bardzo za całą terapię! Jestem już po 5 tygodniach terapii w Janowcu i zaczynam swoje życie od nowa, bo na trzeźwo. Pobyt w Ośrodku był dla mnie trudny i ciężki, ale jednak wspaniały. Dziękuje wszystkim, których tu poznałam – jesteście niesamowici i wszystkim wam życzę jak najlepiej! Dostałam od was wsparcie i zrozumienie, które było mi tak potrzebne. Magda i Sebastian – nigdy o was nie zapomnę i tego, co dla mnie zrobiliście. Dzięki waszej pomocy, trosce i życzliwości łatwiej było mi wałczyć z uzależnieniem. Bardzo mocno dziękuje moim terapeutkom bo nie pozwalałyście mi się poddać i to dzięki wam dałam radę. Dziękuje za wszystkie rozmowy i rady, za wspaniałe zajęcia, za waszą szczerości, troskę i pomoc! Dałyście mi nowe życie. Dałyście mi i mojej rodzinie nadzieję na lepsze życie. Pozdrawiam was serdecznie!

Jola

Serdecznie zapraszamy do dzielenie się swoimi refleksjami i spostrzeżeniami dotyczącymi Prywatnego Ośrodka Terapii w Janowcu. Mogą to Państwo zrobić całkowicie anonimowo lub podpisując się pod własną opinią. Każda uwaga – pozytywna bądź negatywna, o ile nie jest wulgarna oraz personalnie nikogo nie obraża i nie krzywdzi, jest dla nas bardzo cenna i ważna i dziękujemy, że zechcieli się nią Państwo z Nami podzielić.

Napisz swoją opinię o naszym ośrodku terapii

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij