Szanowni Państwo,
Aktualnie nie prowadzimy naboru do nowych grup w Ośrodku do odwołania. O ewentualnych zmianach będziemy informowali na bieżąco.
Pozostajemy tylko pod kontaktem mailowym. Pozdrawiamy

Nasza kadra

Nasz zespół tworzą doświadczeni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy swoją pracę wykonują z pełnym zaangażowaniem i pasją. Kadra Ośrodka jest do Twojej pełnej dyspozycji i gwarantuje Ci pomoc w szukaniu rozwiązań i wsparcie w przezwyciężaniu problemów. Jeśli w czasie terapii masz potrzebę dodatkowej rozmowy, konsultacji, chcesz się czymś podzielić, o coś zapytać – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Opierając się na własnych doświadczeniach zawodowych, wiedzy, umiejętnościach oraz kompetencjach nabytych podczas praktyki zawodowej a także w trakcie szkoleń i kursów nasza kadra przeprowadzi Cię przez proces wychodzenia z nałogu, pomoże w pokonywaniu trudności, zmotywuje do działania, uświadomi Ci Twoje słabe i mocne strony, nauczy Cię jak samemu przeciwstawiać się codziennym problemom i pokaże jak odbudować to, co zniszczył nałóg – wspólnie walczycie o Twoje lepsze życie!

Pracujemy w nurcie humanistycznym. Terapia behawioralno-poznawcza (TBP), dialog motywujący (DM) z elementami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR).

 

Magdalena Boronowska

Właścicielka Ośrodka, absolwentka studiów doktoranckich Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego w zakresie nauk społecznych, magister pedagogiki o specjalności opiekuńczo – wychowawczej i resocjalizacyjnej. Koordynator wielu projektów społecznych i edukacyjnych (w tym międzynarodowych) z zakresu współczesnych problemów i zagrożeń społecznych; prowadząca warsztaty i doradztwo dla osób zagrożonych wykluczeniem społecznym ze środowisk dysfunkcyjnych. Posiada doświadczenie w prowadzeniu treningów z zakresu komunikacji interpersonalnej, motywacji, asertywności, rozwoju osobistego, umiejętności wychowawczych – realizowanych dla młodzieży oraz dorosłych.

Kinga Sarad-Deć

Doktor nauk społecznych w zakresie pedagogiki, mgr pedagogiki, mgr filozofii, studia podyplomowe z zakresu resocjalizacji oraz psychologii biznesu. Praca doktorska w obszarze aktywizacji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym oparta na doświadczeniu zawodowym w pracy z grupami defaworyzowanymi. Autorka licznych publikacji naukowych, programów nauczania, obudowy dydaktycznej oraz narzędzi diagnozowania i bilansowania kompetencji osób dorosłych i młodzieży. Tutor, trener kadry nauczycielskiej oraz kadry zarządzającej oświatą. Wykładowca oraz koordynator działań edukacyjnych prowadzonych w formie e-learningu. Prowadzi liczne zajęcia skierowane do rodziców i opiekunów oraz zajęcia dla studentów kierunków społecznych. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w pracy z osobami znajdującymi się w trudnych sytuacjach życiowych. Jest biegłą sądową w zakresie pedagogiki.

Lekarz Piotr Jedliński

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, specjalizacja z zakresu Anestezjologii i Intensywnej Terapii realizowana w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Doświadczenie zawodowe zdobywane w pracy jako lekarz na Izbie Przyjęć Szpitala Powiatowego w Rykach obecnie lekarz w Ambulatorium Internistycznym Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w SPZOZ w Puławach. Przez 2 lata Kierownik zespołu wyjazdowego w Kolumnie Transportu Sanitarnego Triomed, oraz w firmie Kriomed jako lekarz Nocnej Świątecznej Pomocy Medycznej i Kierownik zespołu karetki N.

Wiesława Wolska

Absolwentka Liceum Medycznego w Chełmie. Doświadczenie zawodowe zdobywała jako pielęgniarka w SPZOZ Puławy na Oddziale Urologii oraz jako pielęgniarka w zespole wyjazdowym Karetki Reanimacyjnej Pogotowia. Obecnie zatrudniona jako pielęgniarka w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Puławach. Posiada kurs specjalizacyjny z Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz kurs specjalizacyjny z Pielęgniarstwa Rodzinnego.

Michał Boronowski

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał miedzy innymi jako fizjoterapeuta w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Bio-Relax”i Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Medical” w Puławach. Ukończył szereg kursów zawodowych w tym Kurs PNF podstawowy Reha+, Kinesiology Taping podstawowy, Kurs masażu funkcyjnego i poprzecznego, Techniki rozciągania i autorozciągania mięśni.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij